реабилитация
Центр здоров'я "Відновлення" +38(0412) 46-40-73
+38(068) 073-58-60
Режим работы
пн. - пт. 8.00-20.00 сб. 08.00-16.00

 

 Услуги
  Консультация невропатолога
  Электростимуляция
  Консультация вертебролога
  Классический массаж
  УЗИ суставов
  Нейрореабилитация
  Вытяжение позвоночника
  Ударно-волновая терапия
  Гиалуроновая кислота
  Магнитотерапия
  Денститометрия
  Плазмолифтинг
  Консультация ортопеда
  Мануальная терапия
  Лазерная терапия
  Для беременных
  УЗИ вен и артерий
  Радиочастотная абляция
  Пенная склеротерапия

 

 Мы лечим
  Грыжа диска
  Спондилоартроз
  Пяточная шпора
  Тунельный синдром
  Миофасциальный синдром
  Болезнь Шляттера
  Тендиноз
  Лигаментоз
  Верхнечелюстной синдром
  Электростимуляция в спорте
  После инсульта
  Остеопороз
  После травм
  Речевая реабилитация
  Трохантерит
  Невриты
  Спондилолистез
  Плечевой периартрит
  Деформации позвоночника
  Эпикондилит
  Излишний вес
  Ожирение
  Остеохондроз
  Разрыв связок
  Артроз
  Коррекция фигуры
  Пролежень
  Морщины
  Варикоз вен
  Трофические язвы

reabilitacia.zt.ua

Отзывы

травмиПісля отриманої травми і хірургічного лікування, за порадою знайомих, вирішив звернутись у центр «Відновлення», для подальшого лікування і реабілітації. Пройшов 10 електроміостимуляцій та 10 процедур ударно-хвильової терапії. При проведенні процедур поступово почала відновлюватись чутливість і вже після 7 процедури відчув значне покращення,зник біль,відновилась рухливість чотирьох пальців, покращився кровообіг (рука стала теплою), та прискорився процес відновлення роботи серединного нерву. Була призначена повторна консультація хірурга у Києві для проведення повторної операції з приводу розділення сухожиль. Після огляду хірурга операція була відмінена, у зв’язку із значним покращенням після отриманого лікування у центрі «Відновлення». Дуже вдячний колективу центру «Відновлення» за розуміння та висококваліфіковану допомогу та дбайливе ставлення. Бажаю медичному центру благополуччя та процвітання!

Ярмоленко М.В. 28 років

Добрый день, хочу тоже оставить свой отзыв. Мне 49 лет из которых лет 8 периодически болела поясница, обострения были примерно два раза в год, а последний год была постоянная ноющая боль и отдавало в ногу, я стала плохо спать (как только поворачивалась на правый бок так сразу просыпалась от боли) да и качество жизни заметно ухудшилось - любой поход в магазин или игра с внуком оканчивались принятием обезболивающих таблеток. Обратилась в поликлинику от куда меня направили на МРТ, заключение от 08.04.2014 «Остеохондроз и спондилоартроз пояснично-крестцового отдела с протрузиями дисков. Правосторонний дискоспондилогенный нейрофораминальный стеноз на уровне L1-L2 и L4-L5, двусторонний на уровне L5-S1» Лечение: мелоксикам, нейробион, терафлекс адванс мидокалм. На время лечения стало заметно легче, но через недели полторы боли вернулись снова.

Обратилась в центр «Відновлення». Там мне доктор сказал что это лечение было назначено правильно но оно как правило приносит только временное облегчение, а настоящая причина моих протрузий в том что у меня очень слабые мышцы спины но миостимулятор который их укрепляет мне противопоказан из-за моих хронических заболеваний. Еще врач сказал что мне предстоит выполнять два раза в день лечебную физкультуру, которую назначил мне индивидуально. Еще я прошла курс ударно-волновой терапии, три лазера на поясницу и 10 вытяжек на позвоночник. Удивительно но сначала я заметила что стала лучше спать, а потом где-то после пятой вытяжки боль начала уменьшатся с каждым разом все меньше и меньше. Удивительно без таблеток и я сама все чувствовала. Прошел месяц и я себя нормально чувствую и хотела выразить огромную благодарность персоналу центра и пожелать им развития и процветания.

Ткаченко Н.М.

 

Звернувся в центр Відновлення після того як пройшов всі «інстанції». Турбував сильний біль у попереку, який віддавав у ногу так, що важко було не тільки ходити а й сидіти. Таблетки мало допомагали, а після санаторію стало трошки краще але потім знову все повернулося. Звернувся до нейрохірургів, сказали що мені потрібна операція. У центрі лікар сказав мені що дійсно грижа у хребті велика і якщо я не хочу лягати на хірургічний стіл то потрібно довго працювати. Я погодився, бо ж не було ніякого виходу. Мені призначили фізкультуру, дієту, різні процедури на спину і головне - витяжки. Після другої витяжки сталося загострення але лікар сказав що так має бути і це відновлюється чутливість. Десь після пятого - шостого разу біль пішов на спад і на останню процедуру я приїхав уже на велосипеді, хоча мені сказали в центрі що поки цього робити не варто. Біль повністю зник, ходжу на роботу, зранку і ввечері роблю призначену мені фізкультуру. Дуже вдячний спеціаластам центру «Відновлення» і радий що нарешті в Житомирі тепер існує сучасне лікування спини!

Борчанінов.С.

 

Коли турбує біль,здається,нічого крім нього не помічаєш,але коли я вперше прийшла в центр ''Відновлення'', відразу відзначила привітність персоналу та професіоналізм лікарів. Точна постановка діагнозу та зрозуміле для мене його пояснення відразу налаштували мене на успішне лікування. Я із задоволенням буду продовжувати курс терапії.

Лар Т.Є. 47 років

 

 

Создание сайтов
Яндекс.Метрика

Центр «ВIДНОВЛЕННЯ»
+380 (412) 46-40-73;
г. Житомир ул. Любарская,4