реабилитация
Центр здоров'я "Відновлення" +38(0412) 46-40-73
+38(068) 073-58-60
Режим работы
пн. - пт. 8.00-20.00 сб. 08.00-16.00

 

 Услуги
  Консультация невропатолога
  Электростимуляция
  Консультация вертебролога
  Классический массаж
  УЗИ суставов
  Нейрореабилитация
  Вытяжение позвоночника
  Ударно-волновая терапия
  Гиалуроновая кислота
  Магнитотерапия
  Денститометрия
  Плазмолифтинг
  Консультация ортопеда
  Мануальная терапия
  Лазерная терапия
  Для беременных
  УЗИ вен и артерий
  Радиочастотная абляция
  Пенная склеротерапия

 

 Мы лечим
  Грыжа диска
  Спондилоартроз
  Пяточная шпора
  Тунельный синдром
  Миофасциальный синдром
  Болезнь Шляттера
  Тендиноз
  Лигаментоз
  Верхнечелюстной синдром
  Электростимуляция в спорте
  После инсульта
  Остеопороз
  После травм
  Речевая реабилитация
  Трохантерит
  Невриты
  Спондилолистез
  Плечевой периартрит
  Деформации позвоночника
  Эпикондилит
  Излишний вес
  Ожирение
  Остеохондроз
  Разрыв связок
  Артроз
  Коррекция фигуры
  Пролежень
  Морщины
  Варикоз вен
  Трофические язвы

reabilitacia.zt.ua

Розповідає Оксана Іванівна

"За два роки хвороба мене буквально скувала. За допомогою лікарів з центру ВІДНОВЛЕННЯ навчилася ходити без палички"

В центрі здоров’я ВІДНОВЛЕННЯ пацієнти проходять лікування, за допомогою сучасних, а головне ефективних процедур.

Розповідає Оксана Іванівна: - мене понад трьох років мучив коксартроз, який призводить до порушення рухливості кульшового суглоба, на додачу ще страждала від пострілів у спині, каже 68-річна житомирянка. - Дійшло до того, що була не в змозі сама одягатися. Ходила вся в синцях, оскільки хвора нога не слухалася. Пересувалася, спираючись обома руками на палицю, яку ставила перед собою. У побутових питаннях допомагали діти та сусіди.

68-річна житомирянка-На сьогоднішній день сама не вірю результатам, які отримала. Пройшовши курс лікування вже можу стояти і навіть зробити кілька кроків без опори.

«Звертаючись за допомогою у державні лікарні пропонували лягати під ніж, для заміни кульшового суглобу. Але тепер я впевнена: мій ще довго прослужить без усіляких операцій!»

-У відчаї прийшла до медичного центру ВІДНОВЛЕННЯ, раніше прочитала в одній з газет, що тут допомагають людям вирішити їх проблеми з опорно-руховим апаратом. Записалась на консультацію до ортопеда – травматолога, і до вертебролога. З цього моменту розпочалось моє цілюще лікування, продовжує Оксана Іванівна.

-Ударно-хвильова терапія суглобів, міостимуляція (електричний масаж), процедури магніту з бішофітом, ін’єкційні процедури плазмоліфтингу у хворобливий тазостегновий суглоб. Перше полегшення я відчула, після ударно-хвильової терапії. Комплексне лікування забезпечило мені стійку відсутність болю, вже після третьої неділі, помітила, що забуваю про палицю, почала самостійно себе обслуговувати.

У лікаря, що лікує спину – вертебролог, я також пройшла курс апаратного лікування: лазер, ударна хвиля, тейпування. Це просто диво! Я відчула себе на десять років молодше, каже Оксана Іванівна. Позбулася болю в спині та стегнах, повернулась можливість рухатися, а це саме важливе.

Якісне та ефективне лікування для різноманітної вікової категорії тут, у центрі здоров’я ВІДНОВЛЕННЯ. Цікаво, що лікарі допомагають не тільки з проблемами спини та суглобів, а ще відновлюють хворих після інсульту та лікують варикоз вен нижніх кінцівок, без операцій з використанням сучасних апаратів.

Висококваліфікований уважний персонал, широкий спектр послуг, нові апарати, мій висновок такий – якщо маєте хворобу, навіть у тяжкій формі з опорно – руховим апаратом, не гайте часу приїжджайте на лікування.

Создание сайтов
Яндекс.Метрика

Центр «ВIДНОВЛЕННЯ»
+380 (412) 46-40-73;
г. Житомир ул. Любарская,4